MagicPrefs

MagicPrefs 2.4.2

Dodaj nowe funkcje i funkcje do swojej Magic Mouse

Zalety

  • Zapewnia znacznie większą kontrolę nad Magic Mouse
  • Zręczny interfejs
  • Wszystkie zmiany i poprawki wprowadzane w czasie rzeczywistym

Wady

  • Możesz mieć problemy z wykonywaniem wszystkich gestów

Doskonały
9

Jeśli odkryjesz, że twoja nowa mysz Magic Mouse nie jest szczególnie elastyczna lub brakuje jej podstawowych funkcji, MagicPrefs dodaje do niej wiele nowych, dostosowywanych gestów.

MagicPrefs to aplikacja paska narzędzi, która znacząco poprawia funkcjonalność i opcje konfiguracji Magic Mouse. Obejmują one takie rzeczy jak MagicMenu, które zapewniają holistyczne wyświetlanie funkcji Magic Mouse oraz możliwość konfigurowania środkowego kliknięcia, przytrzymaj oba przyciski myszy oraz dostęp do Spaces, Expose i Dashboard .

Możesz nawet sterować kranami za pomocą funkcji Czułość zaczepów MagicPrefs, która pozwala ci użyć suwaka do określenia, jak mocno chcesz dotknąć Magicznej Myszy. Inną bardzo pożądaną funkcją dla użytkowników Magic Mouse jest możliwość zmiany prędkości śledzenia przez MagicPrefs, która zgodnie z oświadczeniem programisty zwiększa o 25% prędkość kursora myszy.

Interfejs programu MagicPrefs jest znakomity dzięki wyświetlaniu w czasie rzeczywistym palców dotykających powierzchni myszy podczas testowania reakcji na różne zmiany i poprawki. Jedynym problemem, jaki możesz mieć, jest opanowanie różnych przesunięć i gestów, których wymaga MagicPrefs, ale to przyjdzie z praktyką.

MagicPrefs będzie powiewem świeżego powietrza dla każdego użytkownika Magic Mouse, który jest rozczarowany domyślną funkcjonalnością. A jeśli to ci nie pomoże, nie zapomnij sprawdzić naszego innego wspaniałego oprogramowania Magic Mouse .

Nowe akcje Przytrzymaj lewy i prawy przycisk, przytrzymaj lewy i środkowy, Shift Lewy przycisk myszy, Ctrl lewy przycisk myszy Wiele małych poprawek dla MacBooków

Zmiany

  • Nowe akcje Przytrzymaj lewy i prawy przycisk, przytrzymaj lewy i środkowy, Shift Lewy przycisk myszy, Ctrl lewy przycisk myszy Wiele małych poprawek dla MacBooków

Najczęściej pobierane Klawiatury na mac

Więcej
MagicPrefs

Download

MagicPrefs 2.4.2

Opinie użytkowników o MagicPrefs